Ogłoszenie

Hostessa/Host ? Praca od zaraz! ? Praca Stała - Stawka 17.52 zł + premie!

23-03-2016 111

Ogłoszenie:

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży tytoniowej poszukujemy osób na stanowisko: Hostessa/Host ? Praca od zaraz! ? Praca Stała - Stawka 17.52 zł + premie! HOST/12/15 Miejsce pracy: Grudziądz Zadania: ?Aktywne promowanie produktów z branży tytoniowej; ?Wręczanie upominków, gadżetów i materiałów reklamowych klientom w punktach sprzedaży detalicznej: ?Uczestniczenie w ciekawych eventach i wydarzeniach. Wymagania: ?Ukończony 21 rok życia - warunek konieczny; ?Mile widziane doświadczenie na stanowisku Hostessy/Hosta; ?Umiejętność posługiwania się tabletem; ?Wykształcenie minimum średnie; ?Gotowość do pracy przez 5 dni w tygodniu w dniach wtorek ? sobota (6 godzin dziennie)- grafik do ustalenia; ?Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz; ?Mile widziany status ucznia/studenta; ?Komunikatywność. Oferujemy: ?Pracę w wymiarze 6 godzin dziennie w dniach wtorek ? sobota w przedziale godzinowym 7:00 ? 22:00 ? grafik do ustalenia; ?Stawkę godzinową: 17,52 zł brutto oraz premie; ?Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie; ?Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet szkoleń produktowych; ?Pracę dla renomowanego koncernu międzynarodowego. Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV wraz ze zdjęciem na adres: bydgoszcz@adecco.pl Uprzejmie informujemy, iż aplikacje bez zdjęć nie będą rozpatrywane. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wydarzenia


Dziś jest: Sobotoa

Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Wydarzenia:
Reklama
Reklamy
wiadomości grudziądz - Co warto zobaczyć w czasie wycieczki do Grudziądza? Dla miłośników historii i fortyfikacji najważniejszą atrakcją jest tutejsza twierdza. Co warto wiedzieć na jej temat? Czym może oczarować zwiedzających twierdza Grudziądz? Przede wszystkim swymi rozmiarami. Wzniesiona przez Prusaków w XVIII wieku twierdza była jedną z największych fortyfikacji tego typu. Aż do I wojny światowej stanowiła ono jeden z najważniejszych elementów w systemie obronnym państwa pruskiego. Jakie były główne zadania tego obiektu? Twierdza Grudziądz miała zapewnić ochronę miastu, strzegła również mostu na Wiśle - wyjątkowo ważnego obiektu. Choć w swych dziejach nie odegrała większej roli, zastosowane tu rozwiązania zachwycają do dziś. Turyści, którzy w czasie wycieczki śladami polskich fortyfikacji zdecydują się na wizytę w tym miejscu, będą mogli zobaczyć bardzo dobrze zachowane umocnienia. Uwagę przyciąga przede wszystkim cytadela. Jest ona tylko sporadycznie udostępniana zwiedzającym. Dlaczego? Bo w dalszym ciągu służy jako obiekt wojskowy. Jednym z tych świąt, gdy cytadela jest udostępniana, jest dzień 11 listopada. To najlepszy czas dla tych, którzy zamierzają odwiedzić Grudziądz i okolice oraz poznać jego najważniejsze atrakcje. praca grudziadz, grudziadz, pup grudziadz, ogloszenia grudziadz, alfa grudziadz, alfa grudziądz, grudziac, grudziąc