Ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy z j. angielskim

21-03-2016 111

Ogłoszenie:

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Aktualnie dla naszego Klienta z branży IT poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy z j. angielskim Nr ref.: SERP/03/16/ BDG Miejsce pracy: Bydgoszcz i cała Polska Główne obowiązki: ? Sprzedaż systemów ERP klientom biznesowym oraz instytucjom; ? Rozwój bazy klientów, pozyskiwanie nowych kontraktów na terenie Polski oraz za granicą; ? Aranżowanie spotkań z klientami; ? Przygotowywanie ofert handlowych; ? Zawieranie kontraktów z klientami; ? Kontakty telefoniczne oraz e-mailowe z kontrahentami ? również w języku angielskim; ? Praca stacjonarna i mobilna, wyjazdy służbowe na terenie całej Polski oraz sporadycznie za granicę. Wymagania: ? Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B, mile widziane w branży IT oraz pokrewnych; ? Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym; ? Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych na wysokim szczeblu; ? Dobra znajomość MS Excel, Power Point, mile widziana znajomość systemów ERP; ? Wykształcenie min. średnie; ? Nienaganna prezencja; ? Wysoka komunikatywność, elokwencja i samodzielność; ? Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych. Nasz Klient oferuje: ? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w obszarze IT; ? Wynagrodzenie: atrakcyjna podstawa oraz wysokie premie; ? Laptop, telefon, samochód służbowy na spotkania biznesowe; ? Pracę w przyjaznym, młodym i energicznym zespole; ? Pakiet szkoleń specjalistycznych; ? Kartę sportową oraz prywatne ubezpieczenie; ? Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym. Oferta dotyczy pracy stałej.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny SERP/03/16/BDG w temacie wiadomości na adres: ilona.morawska@adecco.com Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wydarzenia


Dziś jest: Sobotoa

Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Wydarzenia:
Reklama
Reklamy
wiadomości grudziądz - Co warto zobaczyć w czasie wycieczki do Grudziądza? Dla miłośników historii i fortyfikacji najważniejszą atrakcją jest tutejsza twierdza. Co warto wiedzieć na jej temat? Czym może oczarować zwiedzających twierdza Grudziądz? Przede wszystkim swymi rozmiarami. Wzniesiona przez Prusaków w XVIII wieku twierdza była jedną z największych fortyfikacji tego typu. Aż do I wojny światowej stanowiła ono jeden z najważniejszych elementów w systemie obronnym państwa pruskiego. Jakie były główne zadania tego obiektu? Twierdza Grudziądz miała zapewnić ochronę miastu, strzegła również mostu na Wiśle - wyjątkowo ważnego obiektu. Choć w swych dziejach nie odegrała większej roli, zastosowane tu rozwiązania zachwycają do dziś. Turyści, którzy w czasie wycieczki śladami polskich fortyfikacji zdecydują się na wizytę w tym miejscu, będą mogli zobaczyć bardzo dobrze zachowane umocnienia. Uwagę przyciąga przede wszystkim cytadela. Jest ona tylko sporadycznie udostępniana zwiedzającym. Dlaczego? Bo w dalszym ciągu służy jako obiekt wojskowy. Jednym z tych świąt, gdy cytadela jest udostępniana, jest dzień 11 listopada. To najlepszy czas dla tych, którzy zamierzają odwiedzić Grudziądz i okolice oraz poznać jego najważniejsze atrakcje. praca grudziadz, grudziadz, pup grudziadz, ogloszenia grudziadz, alfa grudziadz, alfa grudziądz, grudziac, grudziąc