Ogłoszenie

Operator Maszyny Tłoczenia na gorąco / Złociarki ? praca w drukarni

25-02-2016 111

Ogłoszenie:

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poligraficznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator Maszyny Tłoczenia na gorąco / Złociarki ? praca w drukarni ZLO/02/16 Miejsce pracy: Bydgoszcz Zadania: ? Ustawianie i obsługa maszyny tłoczącej (złocenia/srebrzenia poprzez tłoczenie/zgrzanie na gorąco); ? Dostarczanie materiałów produkcyjnych (arkuszy papierowych) do maszyny; ? Przygotowywanie urządzeń i narzędzi do pracy; ? Kontrola jakości złoconych materiałów zgodnie z procedurami; ? Zgłaszanie potrzeb remontowych oraz uwag odnośnie stanu technicznego maszyn i urządzeń. Wymagania: ? Min. 3 miesiące doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych; ? Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku operatora złociarek; ? Podstawowa znajomość obsługi komputera; ? Wykształcenie min. zawodowe; ? Dobry wzrok, motywacja do długofalowej współpracy i chęć rozwoju w branży drukarskiej. Nasz Klient oferuje: ? Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz długofalową współpracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku; ? Wynagrodzenie do negocjacji; ? Pracę w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym; ? Szkolenia specjalistyczne i możliwość dalszego rozwoju w branży drukarskiej; ? Ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku, pakiet sportowy. Oferta dotyczy pracy stałej.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny ZLO/02/16 w temacie wiadomości na adres: ilona.morawska@adecco.com Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wydarzenia


Dziś jest: Sobotoa

Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Wydarzenia:
Reklama
Reklamy
wiadomości grudziądz - Co warto zobaczyć w czasie wycieczki do Grudziądza? Dla miłośników historii i fortyfikacji najważniejszą atrakcją jest tutejsza twierdza. Co warto wiedzieć na jej temat? Czym może oczarować zwiedzających twierdza Grudziądz? Przede wszystkim swymi rozmiarami. Wzniesiona przez Prusaków w XVIII wieku twierdza była jedną z największych fortyfikacji tego typu. Aż do I wojny światowej stanowiła ono jeden z najważniejszych elementów w systemie obronnym państwa pruskiego. Jakie były główne zadania tego obiektu? Twierdza Grudziądz miała zapewnić ochronę miastu, strzegła również mostu na Wiśle - wyjątkowo ważnego obiektu. Choć w swych dziejach nie odegrała większej roli, zastosowane tu rozwiązania zachwycają do dziś. Turyści, którzy w czasie wycieczki śladami polskich fortyfikacji zdecydują się na wizytę w tym miejscu, będą mogli zobaczyć bardzo dobrze zachowane umocnienia. Uwagę przyciąga przede wszystkim cytadela. Jest ona tylko sporadycznie udostępniana zwiedzającym. Dlaczego? Bo w dalszym ciągu służy jako obiekt wojskowy. Jednym z tych świąt, gdy cytadela jest udostępniana, jest dzień 11 listopada. To najlepszy czas dla tych, którzy zamierzają odwiedzić Grudziądz i okolice oraz poznać jego najważniejsze atrakcje. praca grudziadz, grudziadz, pup grudziadz, ogloszenia grudziadz, alfa grudziadz, alfa grudziądz, grudziac, grudziąc