Artykuł

Zbieraj pieniądze na prezent dla TEŚCIOWEJ - 5 marca Dzień Teściowej

25-02-2017 1121

...

Zbieraj pieniądze na prezent dla TEŚCIOWEJ - 5 marca Dzień Teściowej

Dzień Teściowej – to coroczne święto, obchodzone w Polsce 5 marca,które zyskuje coraz więcej zwolenników.Święto zostało ustanowione w 80. latach XX wieku. Pierwszy raz Dzień Teściowej był obchodzony we Francji.
Teściowa - opowiadamy o niej dowcipy,jest bohaterką  niezliczonej ilości anegdot.Śmiejemy się ale również szanujemy. Jest obecna w naszym życiu ,pomaga w wychowaniu naszych dzieci,pomocna w rozwiązywaniu problemów .Ucieszy ją  podarowany w tym dniu bukiet kwiatów , czekoladki ,perfumy może bilet do kina.Pomysłów na prezent jest bardzo dużo, więc do dzieła zięciowie i synowe.Tego dnia świętujemy!

 
 

Tagi


+109

-83


Komentarze

2017-02-25 20:02:39

Ja , naprawde


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze

Wydarzenia


Dziś jest: Sobotoa

Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Wydarzenia:
Reklama
Reklamy
wiadomości grudziądz - Co warto zobaczyć w czasie wycieczki do Grudziądza? Dla miłośników historii i fortyfikacji najważniejszą atrakcją jest tutejsza twierdza. Co warto wiedzieć na jej temat? Czym może oczarować zwiedzających twierdza Grudziądz? Przede wszystkim swymi rozmiarami. Wzniesiona przez Prusaków w XVIII wieku twierdza była jedną z największych fortyfikacji tego typu. Aż do I wojny światowej stanowiła ono jeden z najważniejszych elementów w systemie obronnym państwa pruskiego. Jakie były główne zadania tego obiektu? Twierdza Grudziądz miała zapewnić ochronę miastu, strzegła również mostu na Wiśle - wyjątkowo ważnego obiektu. Choć w swych dziejach nie odegrała większej roli, zastosowane tu rozwiązania zachwycają do dziś. Turyści, którzy w czasie wycieczki śladami polskich fortyfikacji zdecydują się na wizytę w tym miejscu, będą mogli zobaczyć bardzo dobrze zachowane umocnienia. Uwagę przyciąga przede wszystkim cytadela. Jest ona tylko sporadycznie udostępniana zwiedzającym. Dlaczego? Bo w dalszym ciągu służy jako obiekt wojskowy. Jednym z tych świąt, gdy cytadela jest udostępniana, jest dzień 11 listopada. To najlepszy czas dla tych, którzy zamierzają odwiedzić Grudziądz i okolice oraz poznać jego najważniejsze atrakcje. praca grudziadz, grudziadz, pup grudziadz, ogloszenia grudziadz, alfa grudziadz, alfa grudziądz, grudziac, grudziąc