Artykuł

Powiat Grudziądz - Bezpłatne badania mammograficzne w mammobusach

19-03-2017 692

...

Powiat Grudziądz  - Bezpłatne badania mammograficzne w mammobusach

Panie, które w 2017 kończą 50 lat właśnie w tym roku wchodzą do Programu, który umożliwia badania bezpłatne i bez skierowania.Mammografia pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych,  to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka piersi.

Terminy badań  mammograficznych  w mammobusach:     

Łasin – 28 marca przy Przychodni Zdrowia, ul. Radzyńska 4
Grudziądz – 29 marca przy sklepie Kaufland, ul. Piłsudskiego 10
Radzyń Chełmiński – 30 marca przy Ośrodku Zdrowia, ul. Tysiąclecia 21

Rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. Call Center czynne jest od poniedziałku do soboty.

 
 

Tagi


+105

-58


Komentarze


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze

Wydarzenia


Dziś jest: Wtorek

Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Wydarzenia:
Reklama
Reklamy
wiadomości grudziądz - Co warto zobaczyć w czasie wycieczki do Grudziądza? Dla miłośników historii i fortyfikacji najważniejszą atrakcją jest tutejsza twierdza. Co warto wiedzieć na jej temat? Czym może oczarować zwiedzających twierdza Grudziądz? Przede wszystkim swymi rozmiarami. Wzniesiona przez Prusaków w XVIII wieku twierdza była jedną z największych fortyfikacji tego typu. Aż do I wojny światowej stanowiła ono jeden z najważniejszych elementów w systemie obronnym państwa pruskiego. Jakie były główne zadania tego obiektu? Twierdza Grudziądz miała zapewnić ochronę miastu, strzegła również mostu na Wiśle - wyjątkowo ważnego obiektu. Choć w swych dziejach nie odegrała większej roli, zastosowane tu rozwiązania zachwycają do dziś. Turyści, którzy w czasie wycieczki śladami polskich fortyfikacji zdecydują się na wizytę w tym miejscu, będą mogli zobaczyć bardzo dobrze zachowane umocnienia. Uwagę przyciąga przede wszystkim cytadela. Jest ona tylko sporadycznie udostępniana zwiedzającym. Dlaczego? Bo w dalszym ciągu służy jako obiekt wojskowy. Jednym z tych świąt, gdy cytadela jest udostępniana, jest dzień 11 listopada. To najlepszy czas dla tych, którzy zamierzają odwiedzić Grudziądz i okolice oraz poznać jego najważniejsze atrakcje. praca grudziadz, grudziadz, pup grudziadz, ogloszenia grudziadz, alfa grudziadz, alfa grudziądz, grudziac, grudziąc