Artykuł

Za trzy dni Twój numer telefoniczny może przestać działać

29-01-2017 1233

...

Od środy Twój numer telefoniczny może przestać działać


Pozostały tylko dwa dni , by zarejestrować swój numer u operatora.Rejestracja numeru jest obowiązkowa! 25 lipca 2016  w życie weszła ustawa antyterrorystyczna ,która ma na celu zniwelowanie  anonimowych numerów telefonów.Założenie ustawy to że karty SIM telefonów   anonimowych  mogą zostać wykorzystane w działalności przestępczej i terrorystycznej.Każda karta SIM musi zostać zarejestrowana pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Potwierdzamy to  dokumentem tożsamości.
Rejestracji numeru telefon komórkowy na kartę prepaid możemy dokonać niemal wszędzie. W pobliskim kiosku, na poczcie, a nawet – nie wychodząc z domu.Najbezpieczniej jest  pójść do salonu operatora. Rejestracja polega na wypełnieniu i podpisaniu formularza.

 
 

Tagi


+110

-91


Komentarze

2017-01-29 14:30:43

Zawsze coś :(


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze

Wydarzenia


Dziś jest: Sobotoa

Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Wydarzenia:
Reklama
Reklamy
wiadomości grudziądz - Co warto zobaczyć w czasie wycieczki do Grudziądza? Dla miłośników historii i fortyfikacji najważniejszą atrakcją jest tutejsza twierdza. Co warto wiedzieć na jej temat? Czym może oczarować zwiedzających twierdza Grudziądz? Przede wszystkim swymi rozmiarami. Wzniesiona przez Prusaków w XVIII wieku twierdza była jedną z największych fortyfikacji tego typu. Aż do I wojny światowej stanowiła ono jeden z najważniejszych elementów w systemie obronnym państwa pruskiego. Jakie były główne zadania tego obiektu? Twierdza Grudziądz miała zapewnić ochronę miastu, strzegła również mostu na Wiśle - wyjątkowo ważnego obiektu. Choć w swych dziejach nie odegrała większej roli, zastosowane tu rozwiązania zachwycają do dziś. Turyści, którzy w czasie wycieczki śladami polskich fortyfikacji zdecydują się na wizytę w tym miejscu, będą mogli zobaczyć bardzo dobrze zachowane umocnienia. Uwagę przyciąga przede wszystkim cytadela. Jest ona tylko sporadycznie udostępniana zwiedzającym. Dlaczego? Bo w dalszym ciągu służy jako obiekt wojskowy. Jednym z tych świąt, gdy cytadela jest udostępniana, jest dzień 11 listopada. To najlepszy czas dla tych, którzy zamierzają odwiedzić Grudziądz i okolice oraz poznać jego najważniejsze atrakcje. praca grudziadz, grudziadz, pup grudziadz, ogloszenia grudziadz, alfa grudziadz, alfa grudziądz, grudziac, grudziąc